Rayman Legends za darmo do pobrania w Uplay

Rayman Legends za darmo do pobrania w Uplay
Gry za darmo Newsy PC

Ubisoft rozdaje kolejną grę za darmo. Tym razem możemy zgarnąć za free i zatrzymać na zawsze stare ale jare Rayman Legends.

Kto jeszcze nie miał okazji pograć w Rayman Legends, może teraz otrzymać egzemplarz gry w wersji PC za darmo. Gdzie pobrać?

Rayman Legends za darmo – link do pobrania:

Grę możemy dodawać do swojej biblioteki Uplay w dniach od 31 marca do 3 kwietnia. Kto zdąży, zatrzyma tytuł na zawsze.

Z czym przyjdzie nam się zmierzyć? Polana Marzeń znowu znalazła się w opałach! Podczas stuletniej drzemki koszmary rozmnożyły się i rozpełzły, tworząc nowe potwory jeszcze straszliwsze, niż widziane wcześniej! To legendarne istoty… Smoki, olbrzymie ropuchy, potwory morskie, a nawet źli zapaśnicy. Murfy obudził Raymana i Globoxa, by pomogli w walce z tymi koszmarami i uratowali Teensiech!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie