Child of Light za darmo już do pobrania

Przypominamy, że Ubisoft rozdaje darmowe egzemplarze Child of Light w wersji na PC. Akcja jest ograniczona czasowo, zatem warto dodać grę do swojej biblioteki już teraz.

Jakiś czas temu Ubisoft ogłosił, że w ramach wsparcia akcji “Zostań w domu” będziemy mogli pobrać pecetową wersję Child of Light za darmo. Od kilkunastu godzin jest to możliwe, zatem podrzucamy link do pobrania tytułu.

Child of Light za darmo – gdzie pobrać?

Tytuł w wersji PC jest rozdawany w dniach od 24 do 28 marca. Jak zaznacza deweloper: Zarejestruj się [w Uplay], by otrzymać darmową kopię gry Child of Light, która będzie odtąd zawsze dostępna dla ciebie! Możesz ją zdobyć począwszy od 24 marca od godziny 14:00 do 28 marca do godziny 14:01 (twojego czasu lokalnego).

Kto chętny na zanurzenie się w magiczny świat Child of Light, grę odbierze przechodząc na tę stronę.

Child of Light to gra RPG w której nie brakuje sporej ilości zręcznościowych elementów. To co wyróżnia produkcję Ubisoftu to fenomenalna oprawa graficzna, która buduje mistyczny, bajeczny klimat. Ścieżka dźwiękowa doskonale komponuje się z akcją rozgrywaną na ekranie. Mechanika rozgrywki także nie pozostawia wiele do życzenia, nawet jeśli pojedynki są odrobinę za proste.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.