Nie jedna, a trzy gry za darmo w Epic Games Store. I to prawdziwe legendy

Gry za darmo w Epic Games Store. Tym razem aż 3 pozycje
Newsy PC

Tym razem Epic Games Store rozdaje aż trzy gry za darmo! Gracze mogą już teraz pobierać trzy produkcje z cyklu Fallout. Należy jednak się spieszyć.

Mam nadzieję, że zdążyliście przypisać do konta przedwczorajszą grę za darmo, czyli LEGO Builder’s Journey. Jeżeli tak, to mam świetne wieści. Od wczoraj można już pobierać kolejne darmowe tytuły i tym razem dostaliśmy prawdziwe skarby. Może i młodsi gracze aż tak ich nie docenią, ale fani klasyki z pewnością ucieszą się na wieść o możliwości powrotu do pierwszych odsłon jednej z najważniejszych serii w historii gier RPG.

Gry za darmo w Epic Games Store

Chodzi oczywiście o Fallouta. W tym roku seria obchodziła swoje urodziny i dostawaliśmy już parę gier z cyklu za darmo. O ile Fallout 76 z czasem ewoluował w naprawdę świetną pozycję, a przy „czwórce” i tak można się świetnie bawić, Epic postawił tym razem na klasykę. Dostaniemy nie jedną, a aż trzy gry.

Tymi pozycjami są Fallout, Fallout 2 i Fallout Tactics: Brotherhood of Steel. Wiem, że tytuły te miały premierę ponad 20 lat temu, ale pod względem rozgrywki wciąż mogą wciągnąć na długie godziny. Szczególnie świetne turowe Fallout Tactics. Naprwadę warto, choćby dlatego, żeby zasięgnąć trochę klasyki, jeżeli oczywiście się jej nie zna.

Co zaś dostaniemy dziś? Patrząc na sugestię Epica – pojęcia nie mam. Na papierze prezentowym da się zobaczyć jakąś przypakowaną postać. Na szczęście nie trzeba zgadywać, bo nieodżałowany billbil-kun na Twitterze zdradził, iż dziś od godziny 17:00 odbierzemy Encased. To RPG w stylu… pierwszego Fallouta. To tak, jakby ktoś uznał klasykę za trochę zbyt wiekową, jak na jego standardy.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie