Świetna gra LEGO za darmo w Epic Games Store. Dziś możemy otrzymać wielki hit

Gra za darmo w Epic Games Store. Spieszcie się odebrać świetną pozycję
Newsy PC

Nowa gra za darmo jest dostępna już do odebrania w Epic Games Store. Tym razem padło na LEGO Builder’s Journey. Co dziś wieczorem?

Już wczoraj pisałem o tym, że dziś najpewniej otrzymamy jakąś grę z cyklu LEGO. Zdradził to niejako sam Epic, sugerując “klocek” na papierze prezentowym informującym o nowym rozdawnictwie. Nie podejrzewałem jednak, iż nie chodzi tu o żadną fabularną grę pokroju Star Wars czy DC, a o wspaniałą grę logiczną, która obudzi w każdym jego wewnętrzne dziecko.

Gra za darmo w EGS

7 z 15 gier codziennie rozdawanych przez Epica to LEGO Builder’s Journey. To urocza i pozornie prosta gra logiczna opierająca się nie tylko na klockach, ale też m.in. na wyobrażaniu przestrzennym. Skupimy się przede wszystkim na pomocy głównemu bohaterowi (klockowemu ludzikowi) w przechodzeniu przez kolejne etapy. Prawdziwym wyróżnikiem tytułu jest jednak grafika. Twórcy zadbali o niemal fotorealistyczną oprawę, z realistycznym oświetleniem, dzięki czemu każda diorama wygląda niczym żywcem wyjęta z pudełka.

Grę odbierzecie w tym miejscu. Warto się jednak pospieszyć, bo już dziś (tj. 22 grudnia) oferta zmieni się na inną pozycję. Stanie się to o godzinie 17:00.

Epic zdradził niejako, czego możemy spodziewać się jako dzisiejszej darmówki. Na papierze prezentowym widać wyraźnie znak “substancji radioaktywnych”, co bezpośrednio kojarzy się z serią Fallout. Istnieje więc szansa, że dostaniemy którąś z części tej uwielbianej marki. Osobiście jednak nieco bardziej skłaniam się ku serii STALKER. To w zasadzie w grze od GSC Game World znajdziemy znak radioaktywności w logo samego tytułu. Być może cykl zawita na EGS? Innymi prawdopodobnymi strzałami może być seria Metro, a nawet Mr. Prepper czy Duke Nukem Forever.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie