Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Gry na PS5. Naughty Dog i James Cameron ponoć szykują nowe IP

Jeśli jeszcze nie macie dosyć plotek o nowej konsoli od Sony, które ostatnio zalewają światowe serwisy, mamy dla Was kolejny przeciek. Tym razem odpuszczamy temat premiera PS5 i przeskakujemy na poletko z grami.

Dopiero co pisaliśmy o nieoficjalnych informacjach, które ujawniają takie rewelacje jak premiera PS5, zapowiedź konsoli, cena oraz gry startowe. Jeśli chodzi o tę ostatnią kwestię, to ponoć wśród pierwszych tytułów na nową konsolę znajdą się Ghost of TsushimaThe Last of Us 2 oraz Death Stranding, które zostaną również wydane na PlayStation 4. To jednak nie koniec plotek.

Gry na PS5. Naughty Dog i James Cameron coś szykują?

Na Reddicie pojawiły się doniesienia, jakoby Naughty Dog pracowało już nad nowym IP i co ciekawe, marka ma być współtworzona przy udziale Jamesa Camerona. Powstająca gra ma trafić na PS5, lecz póki deweloper jest zajęty pracami przy The Last of Us 2, nie mamy co liczyć na jakiekolwiek wieści na jej temat.

Dodatkowo informator twierdzi, że Sony i Microsoft prowadzą obecnie ważne rozmowy z Activision na temat współpracy. Obie firmy chcą podpisać umowę z wydawcą, która zapewni w przyszłych latach ekskluzywne DLC. Wygrany może być tylko jeden i nie wiadomo, czy negocjacje skończą się pomyślnie dla Japończyków, czy też dla Amerykanów.

To samo źródło twierdzi, że w marcu 2020 roku Red Dead Redemption 2 zostanie wydane na PS5, a w listopadzie 2019 roku zawita na komputerach PC.

Na koniec informator wspomina o nowej grze od Rocksteady Studios. Ta ma zostać ujawniona podczas PlayStation Experience 2019 i nosić tytuł Kal-El: Rise of the Kryptonians.

Pamiętajcie jednak, że to nieoficjalne informacje, do których należy podchodzić z dużą dozą ostrożności.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%