Grand Theft Auto 5 na PC i konsole nowej generacji dostanie poprawioną oprawę audio

Nie będziemy musieli słuchać starych audycji radiowych.

GTA 5 na PC, PS4 i XONE to nie tylko odświeżona grafika, która wygląda o niebo lepiej niż na konsolach poprzedniej generacji (zobaczcie porównanie!). Wygląda na to, że trochę zmieni się również w przypadku tego, co usłyszymy po odpaleniu poprawionego tytułu.


Skąd to wiemy? Cara Delevingne to aktorka, która wciela się w rolę osoby prowadzącej fikcyjne radio Non Stop Pop FM w Grand Theft Auto V. Dziewczyna zdradziła na Twitterze, że studio Rockstar zaprosiło ją do siebie na specjalną sesję, podczas której nagrywano świeże treści do wspomnianej stacji radiowej. Zasugerowała, że nagrania zostaną wykorzystane w nowych wersjach gry. Skoro zdecydowano się na taki krok w przypadku Non Stop Pop FM, prawdopodobnie odświeżeniu ulegną również pozostałe wirtualne rozgłośnie.

Deweloper potwierdził informację podaną przez Delevingne i opublikowano nawet fotkę aktorki z siedziby Rockstar, którą okraszono podpisem coming soon… Kiedy nadejdzie owe wkrótce?

Cara-Delevingne

Data premiery GTA 5 na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One nie została dotychczas podana przez producenta. Prawdopodobnie tytuł wyjdzie jesienią tego roku, a według niektórych plotek oraz przecieków – zagramy w listopadzie.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

9 Shares
Share9
+1
Tweet