Jak bardzo GTA V na PS4 różni się od wersji z PS3? Zobaczcie filmik

Podczas targów E3 mogliśmy podziwiać zwiastun z odświeżonej wersji Grand Theft Auto V. Przyszedł czas na porównanie tego materiału z wcześniejszą edycją gry.

Wzięli się za to eksperci z kanału GTA Series Videos, który możemy znaleźć na YouTube. Postanowili zrekonstruować nowy trailer, który powstał na bazie fragmentów gry z wersji na PlayStation 4, używając scen z GTA V na PS3.


GTA V na PS4, Xbox One oraz PC zostało oficjalnie zapowiedziane kilka dni temu w Los Angeles. Studio Rockstar obiecywało podczas pierwszego pokazu gry, że dostaniemy lepszej jakości tekstury, a na ulicach Los Santos pojawi się więcej samochodów oraz przechodniów. Ponadto przebudowie ulegnie system pogody i oświetlenia. Jednym zdaniem – świat gry ma być jeszcze bardziej realny.

Oglądając poniższe zestawienie przekonacie się, że Rockstar nie rzuca słów na wiatr. Studio zapowiedziało na targach E3, że odświeżone GTA V pojawi się w sprzedaży na jesień. Serwis Amazon twierdzi, że data premiery to 28 października, albo ostatni dzień roku. To jednak niepotwierdzone informacje.

GTA V na PS4 vs. wersja z PS3

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

23 Shares
Share23
+1
Tweet