UFO w Gran Turismo 7 porywa krowy

Gran Turismo 7 - UFO porywa krowę - żółty samochód
PS4 PS5

Kosmici to jeden z najczęściej przewijających się motywów w easter eggach zaraz obok słynnego Konami Code. Jak się okazuje, w Gran Turismo 7 również możecie natrafić na przybyszów z kosmosu.

Aby udać się na randkę z zielonymi ludzikami, należy zatrzymać się w konkretnym miejscu na trasie Mount Panorama i poczekać 10 minut. Po upływie czasu w oddali zobaczycie Niezidentyfikowany Obiekt Latający, który wciąga „coś” i błyskawicznie odlatuje w przestrzeń kosmiczną. W imię zasad z filmów o porwaniach przez kosmitów łupem obcych stała się biedna krowa.

Aby dowiedzieć się, jak doprowadzić do tego easter egga, obejrzyjcie poniższe wideo. W drugiej części materiału znajdziecie zbliżenie na UFO przy pomocy trybu Scapes. Dobrze, że twórcy zaimplementowali go do kolejnej części cyklu, ponieważ bez niego ciężko byłoby się przyjrzeć easter eggowi.

Natrafiliście jeszcze na jakieś easter eggi w GT7? Zachęcam do podzielenia się tym w sekcji komentarzy.

Gran Turismo 7 zadebiutowało 4 marca 2022 roku. Gra jest dostępna na PS4 i PS5 wszędzie poza Rosją. W dniu premiery PlayStation postanowiło wycofać swoją grę z dystrybucji w wymienionym kraju. Więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie