Gran Turismo 7. PlayStation Polska pokazuje trailer ze zwykłym gościem

Gran Turismo 7 zwykły gość
Newsy PS4 PS5

Polski oddział PlayStation prezentuje zabawny filmik z Gran Turismo 7, który według wszelkiego prawdopodobieństwa stanowi subtelnie zawoalowaną metaforę życia.

Materiał zatytułowany Gran Turismo 7 The Movie Trailer przedstawia krótką historię korporacyjnego szaraczka, który postanawia zawalczyć o siebie, gdy już zmieni oblaną kawą koszulę. Jest tu trochę humoru; generalnie ktoś miał fajny pomysł na promocję tytułu.

Gran Turismo 7 zadebiutowało na początku marca. Produkcja jest dopracowana technicznie i granie w nią sprawia dużo frajdy. Jednak według graczy twórcy trochę przesadzili z mikrotransakcjami. Ostatecznie Polyphony Digital przeprosiło za swój błąd i obiecało naprawić tytuł.

Gra jest elegancka, jednak nie brak w niej humorystycznych elementów. Na przykład niedawno ktoś zauważył, że jeśli zatrzymamy się na jednej z tras przez 10 minut, pokaże się nam statek kosmiczny, który porwie krowę. Z kolei tutaj piszemy, co trzeba zrobić, by zobaczyć w GT7 kangury.

Dagmara Kottke
O autorze

Dagmara Kottke

Redaktor
Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie