Gran Turismo 7 z płatną, next-genową aktualizacją. Znamy cenę

Gran Turismo 7 - Kadr na niebieski samochód wyścigowy podczas wyścigu z perspektywy tylnej osi innego samochodu przed nim- PG
PS4 PS5

PlayStation potwierdziło, że Gran Turismo 7 otrzyma płatną, next-genową aktualizację. Aby pozyskać dostęp do wersji na PS5 z wersji PS4 będzie trzeba uiścić dość niewygórowaną kwotę.

Mowa dokładnie o jednorazowej opłacie w wysokości 40 zł. Tyle będzie trzeba zapłacić, jeśli zdecydujecie się na zakup wydania na czwarte PlayStation. Opcja wydaje się dość dobrym rozwiązaniem, jeśli obecnie posiadacie old-gena i planujecie w przyszłości zakupić najnowszą maszynę tego japońskiego giganta. Ów wydanie gry właśnie na „czwórkę” ma kosztować 299 zł. Nic nie stoi na przeszkodzie, by od razu zakupić edycję na obie generacje. Wtedy będzie trzeba poświęcić 339 zł. Wydaje się to uczciwą ofertą i cieszę się, że o takiej pomyślano zawczasu.

Temat ten wśród fanów „Pleja” ostatnio powtarza się praktycznie przy okazji każdej większej premiery. O dziwo, nie zawsze sprawa wygląda tak samo. Jeszcze do niedawna Horizon Forbidden West miało nie otrzymać darmowej aktualizacji do wydania na PS5. Na szczęście nie trzeba było długo czekać, aby pojawiła się wieść na temat tego, że jednak bezpłatnie będzie można pozyskać next-genowy update.

O najważniejszych różnicach między generacjami w kontekście gry Gran Turismo 7 możecie przeczytać w tym artykule. Wygląda na to, że powodów przejścia na edycję na PS5 nie jest za wiele, choć jednak dla sporego grona osób mogą być wystarczające.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie