Grabież rozpoczęła się w Red Dead Online. Oto szczegóły

Rockstar przedstawia nowy tryb do Red Dead Online. Do gry dotarły też kolejne transporty z odzieżą.

Grabież to nowy tryb konfrontacji w Red Dead Online, w którym zasoby są bardzo ograniczone. Współpracując z drużyną musimy przedrzeć się przez rywali i zdobyć zapasy ze środka mapy, a następnie dostarczyć je do własnej kryjówki.

Jak radzi Rockstar: Oprócz zgarniania łupów ze środka mapy możecie też użyć sprytu i splądrować kryjówkę wroga. Uważajcie jednak, bo gdy macie łupy, jesteście widoczni dla wszystkich graczy. Utrzymujcie rdzenie zdrowia, wytrzymałości i Zabójczej precyzji na odpowiednim poziomie i korzystajcie z remediów, aby podkręcić swoje możliwości, zanim ruszycie po zapasy. Pamiętajcie też o kartach umiejętności Zabójczej precyzji, które oddziałują na całą drużynę, jak np. Skoncentrowany ogień, dzięki któremu Wasi sojusznicy zadawać będą więcej obrażeń, gdy aktywna jest Zabójcza precyzja.

Deweloper wrzucił również nową odzież do sklepów. Możemy zaopatrzyć się w kapelusz Owanjila, marynarkę Porter oraz zdobione spodnie. Warto też wspomnieć o tym, że dostęp do płaszczy, kabur, butów i rękawic, które do tej pory były zarezerwowane dla graczy do 40. rangi, do 15 kwietnia będzie otwarty dla wszystkich. Dodatkowo gracze o wysokich rangach mogą posiąść konie takie jak turkmeńskiMissouri Fox Trotterarabski już po osiągnięciu 40. rangi, a broszury do niestabilnego dynamituzapalającego śrutuwybuchowej brenekiwybuchowej amunicji i strzał z dynamitem są dostępne od 60. rangi.

Źródło: Rockstar

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.