Kolejna gra za darmo do odebrania. Tym razem świetne fantasy dla graczy Xbox

Sacred 2 - grafika
X360 Xbox Series Xbox Series S XOne

Gra za darmo dostępna do odebrania w oficjalnym sklepie Microsoftu. Posiadacze Xbox-ów mogą przypisać do konta tytuł z ery X360.

Sacred to fajna seria, a „dwójka” jest szczególnie wciągająca.

Gra za darmo na Xbox

Trochę zaleciało cebulą, albowiem na konsolach Xbox można zaopatrzyć się w całkowicie darmową grę. I to nie byle jaką – Sacred 2: Fallen Angel. Ja wiem, że tytuł od Ascaron Software ma sporo lat na karku, ale to wciąż niezwykle wciągająca produkcja.

Druga część popularnej niegdyś serii wydaje się czymś wręcz idealnym do zabicia czasu dla fanów wszelkiego rodzaju hack’n’slashy i gier RPG w settingu fantasy. Może grafika dziś nieco „trąci myszką”, ale to wciąż produkcja, która wiele nadrabia świetną i wciągającą rozgrywką.

W Sacred 2 wcielamy się w albo dobrą, albo złą postać. Po każdej stronie barykady odwiecznego konfliktu staje parę klas. Oznacza to, że tytuł ten tak naprawdę oferuje dwie, dość odmienne kampanie fabularne. To sensowny pretekst, aby przechodzić grę co najmniej dwa razy.

Sama rozgrywka to raczej klasyka gatunku. Sieczemy, biegamy, wykonujemy zadania, zbieramy ekwipunek i ulepszamy nasze umiejętności. Ba, oprócz fabuły mamy dodatkowe tryby bez historii (samo siekanie) czy arenę (dla dwóch graczy), więc z pewnością zejdzie nam parę godzin na odkrycie wszystkich sekretów krainy Ankaria.

Gra dostępna jest do pobrania za darmo dla użytkowników konsol Xbox – o, w tym miejscu!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie