Kolejna gra za darmo do odebrania na Epic Games Store

Gra za darmo w Epic Games Store. Są urocze zwierzątka i mordobicie
Newsy PC

Tak, są lamy, ale to jednak nie jest gra, o której wcześniej myślałem. Mimo wszystko na Epic Games Store dostępna jest kolejna gra za darmo.

Epic kontynuuje swoje świąteczne rozdawnictwo, tym razem jednak w zupełnie innej formie. Jak pisaliśmy już wcześniej, platforma codziennie oddaje dla graczy kolejne tytuły. Trzeba się jednak spieszyć, bo czasu na przypisanie produkcji do konta mamy niewiele – zaledwie 24 godziny.

Dziś do godziny 17:00 odbierzemy kolejną produkcję, ale zupełnie inną, niż się spodziewałem. Wcześniej w swojej „zajawce” Epic pokazał papier prezentowy z lamami, przez co myślałem, że kolejną grą za darmo będzie Alto Collection. Finalnie owszem, lamy są, ale w zupełnie innym wydaniu. Wielbiciele My Little Pony mogą czuć się wniebowzięci, bo bez dodatkowych opłat odbiorą bijatykę twórczyni popularnej animacji.

Them’s Figtin’ Herds to bijatyka 2D stawiająca na mordobicie przeuroczych zwierzątek. Znajdziemy tu lamy, krowy, konie, a nawet jednorożce. Wszystko to może kojarzyć się ze wspomnianym serialem animowanym, co jest dość oczywiste – za warstwę wizualną gry odpowiada Lauren Faust, twórczyni My Little Pony.

Twórcy chwalą się uroczą grafiką, sporą liczbą skorych do walki zwierzątek oraz możliwością grania po sieci. Jeżeli brzmi zachęcająco – należy udać się w to miejsce, aby przypisać produkt do konta. Patrząc na zajawkę kolejnej darmowej gry, mogę stwierdzić, że dziś najpewniej otrzymamy jakąś część Wolfensteina. Na obrazku Epica widać charakterystyczny hełm.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie