Pierwsza gra za darmo do odebrania w Epic Games Store. Sklep „podpowiada”, jaka będzie kolejna

Gra za darmo na Epic Games Store ucieszy fanów RuneScape
Newsy

Zaczęło się rozdawnictwo gier w Epic Games Store. Pierwsza gra za darmo to coś dla fanów gatunku Tower Defense. Ale dzisiaj po południu prawdopodobnie będziemy mogli pobrać niezłe wyścigi.

Epic Games Store obiecał, że rozda 15 gier za darmo. Każdego dnia coś innego! Pierwszy tytuł już jest do odebrania, ale trzeba się śpieszyć, bo można go dostać jedynie do popołudnia.

Pierwsza gra za darmo – Bloons TD 6

Obecnie w Epic Games Store możemy dostać za free gierkę indie Bloons TD 6. Można ją odbierać do 16 grudnia, godziny 17:00 czasu polskiego. Co to za gierka? To produkcja z gatunku Tower Defense, w której budujemy Małpie Wieże, ulepszamy je i odpieramy balonowych najeźdźców. Możemy bawić się do 4 graczy jednocześnie w trybie kooperacji.

Jaka będzie druga darmoszka w Epic Games Store?

Od 17 grudnia, godziny 17:00, sklep udostępni kolejną grę za darmo. Choć nie ujawniono, cóż to takiego, pewną podpowiedź przynosi grafika umieszczona na stronie sklepu:

Tajemnicza gra za darmo.

Zwróćcie uwagę na pucharek umieszczony na powyższym piktogramie. Czy nie jest on identyczny jak ten, który widzimy w wyścigach Horizon Chase Turbo?

Puchar z Horizon Chase Turbo.

Podejrzewamy zatem, że już dzisiaj o 17:00 odbierzemy za darmo właśnie Horizon Chase Turbo!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie