Wyjątkowo udana pozycja do odebrania w Epic Games Store. Nie macie wiele czasu

Gra za darmo w Epic Games Store. Dziś świetnie przyjęta strategia
Newsy PC

Kolejna gra za darmo do odebrania w Epic Games Store. Czasu macie niewiele, bo tylko do godziny 17:00 dnia dzisiejszego. Co może być następne?

Epic Games Store kontynuuje swoje świąteczne rozdawnictwo. W jego ramach przez najbliższy czas może codziennie przypisywać do konta kolejną pozycję, ale trzeba się spieszyć. Każda gra dostępna jest przez dobę, a oferta zmienia się codziennie o godzinie 17:00.

Gra za darmo do odebrania

Tym razem padło na naprawdę świetny tytuł, który zachwycił mnie jeszcze w momencie premiery. I nie tylko mnie, bo na Metacritic dzierży średnią ocen na poziomie 76/100 w wersji na PC. Jasne, to może nie jest wybitnie dużo, ale choć tytuł skategoryzowany został jako „dobry”, mnie spodobał się o wiele bardziej.

Być może Sable podejdzie Wam też zaskakująco dobrze? To świetna gra niezależna oparta na eksploracji, w której wcielamy się w tytułową bohaterkę, która zwiedza otwarty świat przepełnionymi sekretami dawnych, kosmicznych cywilizacji. Z pewnością nie uświadczycie tu wiele akcji, bo rozgrywka skupia się głównie na podróżowaniu (także za pomocą kosmicznego pojazdu!) i rozwiązywaniu zagadek.

Co ciekawe, teraz gra posiada również system wędkowania. Być może łowienie ryb na pustymi brzmi dziwnie, ale dodaje kolejną warstwę do i tak stosunkowo różnorodnej produkcji. Z pewnością warto spróbować, skoro nic nie tracicie. Grę odbierzecie aktualnie w tym miejscu. Epic pokazał już „papier prezentowy”, pod którym znajdziemy kolejny darmowy tytuł, ale nie wiemy jeszcze, czym może być. Na obrazku widać coś w stylu lamy, więc nie zdziwiłbym się, gdybyśmy za darmo mogli odebrać The Alto Collection.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie