Dziś dwie nowe gry za darmo. Za tydzień kolejne dwa tytuły

Gra za darmo w Epic Games Store: dziś dwie pozycje, a co za tydzień?
Newsy PC

Nie jedna gra za darmo, a dwie i to do odebrania już dzisiaj. Wygląda na to, że za tydzień również będziemy względnie zadowoleni.

Zadowoleni na pewno będą fani modelarstwa i klasycznych gier planszowych. Zanim jednak do tego przejdziemy, trzeba przypomnieć, że aktualnie możecie wciąż odebrać 911 Operator. Nie macie zbyt wiele czasu, bo już dziś o godzinie 17:00 oferta zmieni się na nową. Wiemy, jakie pozycje dostaniemy tym razem.

Wygląda na to, że kolejne produkcje to dwa całkiem interesujące indyki – Out of Line i The Forest Quartet. Out of Line to bardzo klimatyczna i przepiękna platformówka, w której wybierzemy się na przygodę robotem, który uciekł z fabryki. Z pewnością przemówi do fanów czegoś nieco spokojniejszego. Z kolei The Forest Quartet opowie nam historię zmarłej wokalistki, która musi nagrać ostatnie utwory.

Ja wiem, że dostajemy teraz mniejsze i nieco „spokojniejsze” pozycje. Kolejny tydzień (tj. oferta od 28 września) powinien przynieść coś nieco innego. Mowa o Gloomhaven, czyli świetnie przyjętym taktycznym RPG wzorowanym na popularnej planszówce fantasy. Dla fanów tej stylistyki – pozycja zasadniczo obowiązkowa.

To oczywiście nie wszystko, bo zgodnie z przesuwaniem daty w komputerze, poznaliśmy także jeszcze inną przyszłotygodniową produkcję. Będzie nią Model Builder. Tak – zgadliście. To symulacja modelarstwa. W zasadzie brzmi super, więc oby tylko te gry się faktycznie potwierdziły.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie