Pobierajcie już nową darmową grę. Za tydzień dwie pozycje

Gra za darmo do pobierania już teraz. Za tydzień dwie pozycje
Newsy PC

Nowa gra za darmo jest już dostępna na Epic Games Store. Platforma przy okazji zdradziła, że za tydzień dostaniemy aż dwie pozycje.

Zaskoczenia nie ma – o wszystkim wiedzieliśmy już wcześniej. Od ubiegłego tygodnia mogliśmy za darmo korzystać z możliwości przypisania do konta istnego misz-maszu gatunków, czyli Spelldrifter. Teraz oferta zmieniła się na nową, czyli na 911 Operator. Jeżeli kiedykolwiek marzyliście, aby zostać konsultantem telefonu ratunkowego, chyba nie znajdziecie lepszej okazji.

911 Operator to “gra o trudnej pracy ludzi zarządzających służbami ratunkowymi. Odbieraj połączenia przychodzące i odpowiednio reaguj – udzielaj instrukcji pierwszej pomocy, doradzaj, wysyłaj odpowiednią liczbę strażaków / policji / karetek, a czasem – po prostu ignoruj połączenie. Graj w dowolnym mieście na świecie!”, jak chwalą się twórcy na Epic Games Store. Tam też odbierzemy tę pozycję.

EGS ujawnił także ofertę na przyszły czwartek. Nie będzie to jedna gra za darmo, a dwie! Wtedy, po godzinie 17:00, dostaniemy Out of Line i The Forest Quartet. Pierwsza z nich jest klimatyczną platformówką o robocie, który stara się wydostać z fabryki. Szczególne wrażenie robi ręcznie rysowana oprawa wizualna. Kolejnym tytułem ma być The Forest Quarter, czyli ” trójwymiarowa opowieść z zagadkami. Jej bohaterką jest duch zmarłej, ale niezapomnianej wokalistki. Rozegraj 3 akty związane z członkami jej zespołu i zagraj ostatni, pożegnalny koncert”. Brzmi w zasadzie ciekawie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie