Fani Gwiezdnych Wojen, w sieci huczy o grze The Mandalorian

Baby Yoda z serialu The Mandalorian
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Dwójka znanych insiderów przyczyniła się do wycieku informacji na temat powstawania gry na podstawie serialu The Mandalorian. W całe zamieszanie miałaby być zamieszana kolekcjonerska figurka i półka szefa działu Xbox.

Bez wątpienia serial The Mandalorian skradł serca wielu widzów z całego świata. O sporym zainteresowaniu słychać również w naszym kraju, choć produkcja nie trafiła jeszcze u nas do dystrybucji. Obecnie oczekujemy na trzeci sezon, ale najwidoczniej czeka nas jeszcze więcej przygód starwarsowego Wiedźmina.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o współpracy Microsoftu i Nintendo, a teraz wychodzi na to, że kolejny raz półka Phila Spencera zdradza nam nowe informacje. Słynny kadr okazuje się istną kopalnią przecieków z branży growej.

Figurka z serialu The Mandalorian

Jeff Grubb, odpowiedzialny za wiele przecieków dotyczących branży growej, opublikował wczoraj na łamach swojego profilu na Twitterze ciekawy wpis. Z jego treści wynika, że każda rzecz na półce szefa działu Xbox jest z czymś powiązana. Między innymi widzimy tam figurkę Funko Pop ze wcześniej wspomnianego serialu.

Niedług później inny, znany insider – Spheshal Ed opublikował innego tweeta, w którym informuje o powstawaniu gry z Mandalorianinem. Sam nie był do końca pewien, czy nie przekazał tej wieści zdecydowanie za szybko, wbrew woli swojego informatora.

Jak się później okazało, Spheshal Ed potwierdził swojego wcześniejszego tweeta. Bez wątpienia fani serialu na pewno ucieszą się z tej wiadomości, jeżeli okaże się prawdziwa. Autor wpisu już niejednokrotnie dawał nam powody, by wierzyć mu w jego wiarygodność. Między innymi to on był odpowiedzialny za ostatni przeciek o kontynuacji o PS Plus na maj 2021.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie