Cała godzina z nowym God of War – czekamy!

To będzie naprawdę spora prezentacja.

Przedstawialiśmy już ogromne murale powstające z okazji zbliżających się targów E3 2017 (do przypomnienia na końcu tego newsa). Dzisiaj mamy dla Was kolejne zdjęcie, na którym widać niemal ukończoną i gigantyczną reklamę nowego God of War.

Taki rozmiar do czegoś zobowiązuje i jak ujawnia Geoff Keighley w serwisie Twitter, podczas nadchodzącej imprezy w Los Angeles otrzymamy naprawdę sporo informacji o grze. Prezentacja tytułu rozpocznie się 13 czerwca o godz. 20:00 czasu polskiego i potrwa okrągłą godzinę. W tym czasie powinniśmy zobaczyć obszerny gameplay i usłyszeć wiadomości z pierwszej ręki – na pokazie pojawi się Cory Barlog, który czuwa nad nowym God of War.

God of War

To dopiero rozmach. Gigantyczne murale zwiastują wielkie emocje na E3 2017

Kilka dni temu pokazywaliśmy powstający mural God of War 4, który zdobi jeden z budynków w Los Angeles, gdzie jeszcze w tym miesiącu rozpocznie się wielkie święto graczy, tegoroczna edycja targów E3 2017.

Chwilę później pojawiły się kolejne fotki, gdzie widać postęp w pracach. To już nie tylko sam tytuł, artyści zdążyli domalować główne postacie z gry. Na drugą nóżkę mamy skończony już projekt prezentujący Star Wars: Battlefront II. Wygląda monumentalnie i mamy nadzieję, że to samo będziemy mogli powiedzieć o samej produkcji.

W galerii przypominamy wcześniejszą fotkę z God of War oraz najnowsze zdjęcia (dzięki Gamepur). A Wy na którą grę bardziej czekacie?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: