Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Zostań w domu i walcz z kozami! Goat of Duty za darmo na Steamie

Chcąc zachęcić graczy do pozostania w najbliższym czasie w domach, 34BigThings oferuje swoją strzelaninę Goat of Duty zupełnie za darmo. Aby otrzymać grę, należy dodać ją do swojej biblioteki na Steamie do końca marca.

Jeśli jeszcze nie wiecie, co zrobić z wolnym czasem, który trzeba spędzić w domu, autorzy Goat of Duty podsuwają ciekawą propozycję. Od teraz możemy nieodpłatnie pobrać na Steamie walczące kozy i zatrzymać je na zawsze. Jeśli chcecie zdobyć pełną wersję sympatycznego FPS-a, udajcie się na stronę gry na platformie Valve i dodajcie pozycję do swojej biblioteki.

Aha – jak to zwykle bywa w przypadku ofert nie do odrzucenia, deal jest ograniczony czasowo. Tytuł możecie zgarnąć za darmo do godziny 19:00 31 marca czasu polskiego. Po tym czasie produkcja wróci do swojej starej ceny.

Przy okazji warto wspomnieć o innych promocjach na gry, których jest w ostatnim czasie naprawdę sporo. O większości z nich piszemy na bieżąco na naszej stronie. Jedną z najciekawszych okazji na nadchodzący weekend jest Assassin’s Creed: Odyssey, którego także można pobrać już teraz zupełnie gratisowo i grać do woli od jutra do niedzieli. O akcji Ubisoftu piszemy tutaj.

Goat of Duty to urocza strzelanina sieciowa, będąca parodią serii Call of Duty. Zamiast żołnierzy walczą ze sobą uzbrojone po zęby kozy, odziane w wystrzałowe koztiumy (tak, naprawdę). Nietypowy FPS jest w sumie świeżynką – zadebiutował 10 lipca 2019.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się