Gildie w Revelation Online na nowym zwiastunie

Gildie w Revelation Online na nowym zwiastunie
Filmiki z gier Newsy PC

Po której stronie staniecie do walki?

W ubiegły czwartek rozpoczęła się pierwsza zamknięta faza testowa MMO od dewelopera NetEase Revelation Online. Dziesiątki tysięcy graczy wzięło udział w beta teście, który nie tylko miał za zadanie sprawdzić wydajność techniczną gry, ale także po raz pierwszy połączyć ze sobą społeczność fanów tytułu.

Od początku wydawca My.com podkreślał rolę gildii, a dziś ujawnia niektóre z funkcji i zalet systemu gildii w grze. Gildie w Revelation Online mogą być formowane od 20 poziomu, a ich liderzy mogą zarejestrować nazwę, motto, herb i banner. Gildie mogą rozszerzać własną bazę, gromadzić zasoby i bonusy z walki oraz toczyć boje o twierdze lub wyruszać na wyprawy otwartym świecie Nuanor w celu zabijania smoków.

Pakiety założyciela:

Gracze będą mogli zapewnić sobie miejsce w zamkniętych beta testach poprzez zakup jednego z trzech dostępnych Founder’s Packów: Explorer, Founder i Deluxe. W każdej z paczek gracze otrzymają interesujące nagrody, m.in. dwa ekskluzywne kostiumy i tytuły, unikalnego konia bojowego, zestaw skrzydeł, kilka miesięcy konta premium i paczki boostujące.

Revelation Online to tytuł z gatunku MMO. Gracze odkryją tętniący życiem świat Nuanor i jego pradawne tajemnice. Doświadczą przy tym zupełnej wolności dzięki latającym wierzchowcom, zdobędą najwyższe szczyty i zanurzą się w głębinach – w Revelation Online nie ma miejsc niedostępnych dla graczy.

Źródło: materiał wydawcy, opracowanie własne

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie