Data premiery Ghostwire: Tokyo ujawniona. Dziś pokaz gry twórców The Evil Within

Ghostwire: Tokyo - zrzut ekranu
PC PS5

PlayStation ujawniło datę premiery nowej gry twórców The Evil Within, Ghostwire: Tokyo. Produkcja otrzyma też dziś prezentację rozgrywki.

Tytuł ukaże się już 25 marca. Co prawda data premiery wyciekła do sieci już wcześniej, ale była niedokładna i wskazywała, że produkcja zadebiutuje dzień wcześniej. Dopiero teraz jednak otrzymaliśmy oficjalne i ostateczne potwierdzenie terminu premiery. Co ciekawe, datę wydania ujawniono nie poprzez nowy zwiastun czy specjalne ogłoszenie, a… w opisie transmisji na YouTube.

Dziś (3 lutego) PlayStation zaprezentuje rozgrywkę z Ghostwire: Tokyo. Transmisja na żywo wystartuje o godzinie 23:00 czasu polskiego. Nie ujawniono, jak długo potrwa pokaz, ani co dokładnie na nim zobaczymy. Jeśli chcecie śledzić prezentację z nami, poniżej znajdziecie okienko, które Wam to umożliwi.

Nieco dziwić może fakt, że promocja gry Tango Gameworks jest traktowana przez Sony nieco po macoszemu. Dzień wcześniej odbył się pokaz Gran Turismo 7, który doczekał się też zapowiedzi na blogu PlayStation. Dzisiejsza prezentacja Ghostwire: Tokyo nie została w żaden sposób specjalnie zapowiedziana przez Sony. Do chwili publikacji tego artykułu pojawił się tylko krótki wpis w mediach społecznościowych PlayStation.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie