Dziś duży pokaz Gran Turismo 7. Szykujcie się na State of Play

Gran Turismo 7 - zrzut ekranu
PS4 PS5

Zgodnie z zapowiedziami, dziś odbędzie się kolejna prezentacja Gran Turismo 7. PlayStation poświęci grze cały pokaz State of Play, na których zazwyczaj prezentuje się kilka produkcji.

State of Play skupiające się na najnowszym tytule od Polyphony Digital odbędzie się dziś (2 lutego) o godzinie 23:00 czasu polskiego. PlayStation zaprezentuje około 30 minut rozgrywki z wyścigowego tytułu, więc całość powinna zakończyć się w niecałe 40 minut.

Transmisję możecie oglądać na Twitchu oraz YouTube. Jeśli chcecie obserwować State of Play z nami, poniżej znajdziecie okienko, dzięki któremu będziecie mogli śledzić transmisję na żywo.

To właściwie pewne, że transmisja ograniczy się tylko do pokazu Gran Turismo 7. Sony nie wspomniało nic o ujawnieniach nowości na temat innych produkcji, a więc najpewniej harmonogram State of Play nie przewiduje żadnych atrakcji poza GT7. Możliwe, że w ciągu najbliższych tygodni odbędzie się inne wydarzenie, na którym PlayStation zaprezentuje resztę nowych wieści na temat nadchodzących gier. Przed nami nadal premiery Ghostwire: Tokyo i Horizon Forbidden West, ale pora dowiedzieć się, co nadejdzie w dalszej części roku.

Jeśli nadal mało Wam GT7, niedawno zaprezentowano też nowy, bardzo efektowny zwiastun produkcji – znajdziecie go w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie