PlayStation chyba przypadkiem ujawniło datę premiery Ghostwire: Tokyo

Ghostwire: Tokyo - grafika
PC PS5

Ghostwire: Tokyo to nowa gra twórców The Evil Within. Tytuł pierwotnie miał ukazać się w 2021 roku, ale pojawiły się pewne komplikacje i debiut przeplanowano na początek bieżącego roku. Możliwe, że przypadkiem ujawniono, kiedy zagramy.

W sklepie PlayStation Store przez chwilę widoczna była data premiery Ghostwire: Tokyo – zauważył serwis MP1ST. Najnowsza produkcja Tango Gameworks może ukazać się niedługo, bo już 24 marca.

Rzeczona data debiutu zniknęła już jednak z PS Store. Możliwe więc, że albo był to zwykły błąd i podany termin nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, albo ktoś zbyt wcześnie opublikował datę w sklepie PlayStation. Obie opcje są równie prawdopodobne.

Nadchodząca gra Tango Gameworks niedawno otrzymała klasyfikację wiekową w Brazylii, co wskazuje, że jej premiera jest coraz bliżej. Co więcej, wiarygodne przecieki mówią, że Sony szykuje się do kolejnej prezentacji gier w lutym. Niewykluczone więc, że to na najbliższym pokazie PlayStation ujrzymy potwierdzenie daty premiery omawianego tytułu – o ile nie stanie się to szybciej.

Ghostwire: Tokyo oficjalnie ma ukazać się na początku bieżącego roku. Tytuł zadebiutuje tylko i wyłącznie na PlayStation 5 oraz PC. Nie ujawniono planów na temat ewentualnego wydania gry na innych platformach. Kwestią czasu jest, kiedy trafi też na konsole Xbox, bowiem Tango Gameworks to teraz studio Microsoftu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie