Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

GameStop ujawnia ceny nowego 3DS-a dla Europy

Włoska strona internetowa popularnego sklepu zdradza ceny nowego sprzętu od Nintendo.

Do tej pory Nintendo nie podało, kiedy dokładnie nowy 3DS będzie dostępny w Europie (w Japonii premiera miała miejsce pod koniec zeszłego roku). Nie znamy też oficjalnej ceny i tego, w jakich zestawach będzie sprzedawany. Nieco więcej informacji na ten temat ujawnił, pewnie trochę przez przypadek, serwis GameStop, a dokładnie jego włoska wersja.

Z oferty GameStopu dowiadujemy się, że za zwykłą wersję nowego 3DS-a przyjdzie nam zapłacić 169 euro czyli nieco ponad 700 złotych. Wersja XL to z kolei wydatek 199 euro, co po przeliczeniu według obecnego kursu, wychodzi ponad 800 złotych. Oczywiście ceny konsoli Nintendo w Polsce mogą nieco się różnić od tych, które są na zachodzie Europy, stąd publikację GameStopu należy potraktować z dystansem. Jeśli jednak okażą się prawdziwe, to w porównaniu do obecnie sprzedawanych wersji, wcale nie będą należeć do wysokich.

Więcej na temat nowego 3DS-a możecie znaleźć tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się