Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Aż dwie zapowiedzi słynnej serii od Nintendo!

Coś dla posiadaczy dwóch konsol.

Nintendo w trakcie E3 2017 zapowiedziało Metroid 4: Prime przeznaczone na konsolę Switch. Wiele na temat gry nie wiemy, bowiem japoński producent przedstawił w zasadzie tylko logo – zapowiadając że po prostu pracuje nad nowym tytułem. Gra nie będzie dostępna w tym roku, być może dopiero w kolejnym.

Drugą produkcją ze świata Metroid jest Metroid: Samus Returns przeznaczone na Nintendo 3DS. Gra będzie do kupienia od 15 września 2017 roku na przenośnej konsoli Nintendo. Konkrety znajdziecie poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się