Gamescom to nie tylko gry

Gamescom 2016 rusza już w przyszłym tygodniu.

Swój udział w targach zapowiedziały już topowe firmy ze świata gamingu – w tym nie tylko producenci gier, ale też twórcy hardware’u, tacy jak Cooler Master.

Impreza organizowana w Kolonii to nie tylko okazja do podziwiania najbardziej oczekiwanych gier w akcji. Swoje miejsce znajdą tam również producenci sprzętów gamingowych, dzięki którym gracz ma w ogóle możliwość uruchomienia bestsellerowych tytułów.

Wszystko, czego gracz potrzebuje

Stąd obecność na Gamescomie Cooler Mastera, który oprócz klawiatur, myszek czy słuchawek, dostarcza graczom także i obudowy mające ułatwić montowanie potężnych podzespołów, zdolnych udźwignąć każdą grę. Tajwański producent specjalizuje się też w produkcji chłodzenia i zasilaczy – bez odpowiedniej jakości tych urządzeń nie ma w ogóle co podchodzić do najnowszych gier spod znaku AAA.

Co pokaże Cooler Master?

Taka impreza jak Gamescom to również doskonała okazja do zaprezentowania nowych produktów. Już w pierwszym dniu targów Cooler Master szykuje premierowy pokaz słuchawek MasterPulse, w których zastosowano technologię Bass FX.

Źródło: Cooler Master

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.