The Crew – drugie testy beta coraz bliżej. Jak zdobyć klucz?

Ubisoft da nam ponowną szansę wypróbowania The Crew przed premierą.

Pierwsze testy beta okazały się tak dużym sukcesem, że zamierzamy uruchomić kolejne – obwieściło studio Ubisoft. Podobnie jak poprzednie, również nadchodzące testy zaplanowano jedynie dla posiadaczy PC. Rozpoczną się 25 sierpnia i potrwają pięć dni (do 29 sierpnia).


Jak wziąć udział w drugich, zamkniętych testach The Crew? Osoby, które już wcześniej otrzymały dostęp do rozgrywki, nie muszą spełniać dodatkowych warunków i bez problemu przystąpią do zbliżającej się bety. – Wszystkie postępy w grze zostaną jednak zresetowane – zaznacza Ubisoft.

Drugą grupą graczy, którzy dostaną klucze do bety The Crew, będą osoby składające zamówienia przedpremierowe na grę. Oczywiście trzeba kupić pre-ordera do 25 sierpnia.

Ubisoft zamierza również rozdać część kluczy tym, którzy zgłoszą się do bety na oficjalnej stronie The Crew. Po wypełnieniu formularza trzeba czekać na maila z kluczem dostępu. Jeśli będziemy mieli trochę szczęścia, dostaniemy go do 25 sierpnia.

Już podczas pierwszych testów beta poznaliśmy wymagania sprzętowe The Crew. Żeby pojeździć w max detalach, trzeba mieć do dyspozycji procesor Intel Core i5 750 2.66 GHz, kartę Nvidia GeForce GTX 580 oraz 8GB pamięci RAM. Pełne zalecane i minimalne wymagania The Crew znajdziecie tutaj.

Pierwsza beta pozwalała nam pojechać w dowolne miejsce na mapie, ale misje i wyzwania były dostępne jedynie w regionie Midwest oraz na Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. Zobaczcie filmik z niedawnych testów, na którym jeden z graczy przejechał w 40 minut przez całe USA!

Przypominamy, że The Crew wyjdzie nie tylko na PC. Swoje wersje dostaną również konsole nowej generacji: PS4 oraz Xbox One. Premiera tytułu na świecie nastąpi 11 listopada tego roku. Dwa dni później gra trafi do Europy.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet