Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

[Gamescom 2014] Life Is Strange nowym tytułem od twórców Remember Me

Na jakie platformy wyjdzie zapowiedziana przez Square Enix gra?

Póki co, o produkcji nie wiemy za wiele. Za Life Is Strange odpowiada francuskie studio Dontnod Entertainment, które znamy z futurystycznego Remember Me.

Zdradzono również, że tytuł pojawi się zarówno na PC, jak i na konsolach: PS3, PS4, Xbox 360 oraz Xbox One. Na blogu Square Enix możemy z kolei przeczytać co nieco o fabule nowego tytułu: Max Caulfield nie odwiedzała miasta Arcadia Bay w Oregonie przez pięć lat. Kiedy wróciła do domu okazało się, że jej koleżanka ze szkolnych lat Rachel Amber zniknęła w tajemniczych okolicznościach.

Gracze będą musieli oczywiście odkryć prawdę. – Max spotka dawną znajomą Chloe i dokona wstrząsającego odkrycia: potrafi cofać czas – czytamy na blogu Square Enix. Ponoć podejmowane przez nas decyzje mają być bardzo ważnym elementem wpływającym na fabułę.

Dowiedzieliśmy się również, że prawdopodobnie Life Is Strange będzie wydawana cyfrowo w odcinkach. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze screeny z gry, która zostanie szerzej zaprezentowana przez Square Enix podczas Gamescom 2014.

Gamescom 2014 – wiadomości, zapowiedzi, nowości. Wszystko w jednym miejscu

 

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się