Games with Gold styczeń 2020. Jest oficjalna oferta

Games with Gold styczeń 2020. Jest oficjalna oferta
Filmiki z gier Games with Gold Newsy X360 XOne

Trochę wcześnie, co? Ze względu na okres świąteczny, Microsoft już teraz ujawnia ofertę Games with Gold styczeń 2020. Jakimi grami przywitamy nowy rok?

Oferta Games with Gold styczeń 2020 została właśnie przedstawiona przez Microsoft i trzeba przyznać, że jest naprawdę przyzwoita. Będzie Batman, Tekken 6, coś dla fanów Star Wars oraz skradankowy Styx.

Games with Gold styczeń 2020 – oferta – gry

  • Styx: Shards of Darkness gra dostępna pomiędzy 1 stycznia – 31 stycznia na konsoli Xbox One
  • Batman: The Telltale Series – The Complete Season – gra dostępna pomiędzy 16 stycznia – 15 lutego na konsoli Xbox One
  • Tekken 6 – gra dostępna pomiędzy 1 stycznia – 15 stycznia na konsoli Xbox One i Xbox 360
  • LEGO Star Wars II: The Original Trilogy – gra dostępna pomiędzy 16 stycznia – 31 stycznia na konsoli Xbox One i Xbox 360

Microsoft przypomina, że z Games with Gold posiadacze abonamentu Xbox Live Gold otrzymują w ciągu roku 48 dodatkowych gier, po dwie miesięcznie na konsole Xbox One i Xbox 360. Wraz z wprowadzeniem usługi wstecznej kompatybilności, tytuły udostępnione w programie na konsolę Xbox 360 działają jednocześnie na Xbox One – tym samym podwajając ofertę dla jej posiadaczy. Uruchamianie gier Xbox 360 z płyt lub wersji cyfrowych na Xbox One jest bezpłatne i nie wymaga ponownego zakupu gier. Na Xbox One dostępna jest również funkcja zakupu gier na konsolę Xbox 360 we wstecznej kompatybilności bezpośrednio z konsoli. Z jednego abonamentu Gold można skorzystać jednocześnie na konsoli Xbox 360 i na Xbox One, w ramach tego samego konta, jak również udostępniać konto Gold innym użytkownikom konsoli Xbox One, dzięki funkcji Moja konsola domowa.

Abonament Xbox Live Gold jest również dostępny w ramach pakietu Xbox Game Pass Ultimate, umożliwiającego dodatkowo dostęp do ponad 100 najlepszych gier na konsole Xbox One oraz tytułów na komputerach PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Każdy posiadacz konta Xbox Live może skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi Xbox Game Pass.

Źródło: informacja prasowa, opracowanie własne

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie