Oferta Games with Gold na styczeń 2022 wyciekła do sieci

Xbox Games with Gold - oto ostatni w historii zestaw gier
Xbox Series Xbox Series S XOne

Gracze Xboxów i subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate! Do sieci trafił wiarygodny przeciek oferty Games with Gold na styczeń 2022. Zobaczcie, które 4 produkcje zasilą Wasze biblioteki już w nadchodzącym miesiącu.

Źródłem tych informacji jest użytkownik billbil-kun, którego stali Czytelnicy Planety Gracza powinni już kojarzyć. Wrzuca on aktywnie na zagraniczną stronę Dealabs wszelkie informacje dotyczące ofert na gry wideo. Od PS Plusa, przez produkcje za darmo, po właśnie Games with Gold. Zresztą wczorajszy tekst na temat oferty Plusa również powstał dzięki jego informacjom.

No dobrze, co w takim razie czeka subskrybentów usług Xboxa? Oto 4 tytuły, które najpewniej trafią do graczy:

  • Aground (od 16 stycznia do 16 lutego)
  • NeuroVoider (od 1 stycznia do 31 stycznia)
  • Radiant Silvergun (od 1 stycznia do 15 stycznia)
  • Space Invaders Infinity Gene (od 16 stycznia do 31 stycznia)

Jak możecie wywnioskować po poniższych trailerach, styczeń prawdopodobnie będzie stał pod znakiem “retro, piksele i voxele”. Sam osobiście jestem sympatykiem takich klimatów, więc nowym Goldem nie pogardzę. Trzeba jednak przyznać, że jakaś mała część w środku chciałaby, aby GwG oferowało nieco ambitniejsze produkcje. Cóż, z drugiej strony “darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby”, więc będę się dalej cieszył z tego, co przeciekło dziś do sieci.

Michał Wieczorek
O autorze

Michał Wieczorek

Redaktor
Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie