Gameplay ze Sniper: Ghost Warrior 3 – przygotowanie do misji, jazda samochodem i trzy ścieżki walki

Gameplay ze Sniper: Ghost Warrior 3 – przygotowanie do misji, jazda samochodem i trzy ścieżki walki
Filmiki z gier Gamescom 2016 Newsy PC Polecamy PS4 Targi Gamescom XOne

Nowy materiał z okazji Gamescom 2016. 

Polski deweloper przedstawił spory fragment rozgrywki ze Sniper: Ghost Warrior 3. To nie tylko oglądanie, lecz również spora dawka wiadomości, ponieważ filmik został opatrzony komentarzem Tomasza Pruskiego, czyli starszego projektanta poziomów w CI Games.

Jak możemy zobaczyć/usłyszeć, każdą misją rozpoczniemy z bezpiecznego miejsca (safe house), w którym uzbroimy naszą postać, a następnie zaglądając do laptopa, wybierzemy zadanie. Po opuszczeniu kryjówki, zawsze znajdziemy przed nią pojazd, pozwalający w szybki sposób dotrzeć w pobliże celu. Ten będziemy mogli natomiast zlikwidować korzystając z trzech ścieżek/sposobów walki.

Na początek klasyczny Sniper, zatem zaczajamy się w odpowiedniej odległości i polujemy na przeciwników. Ścieżka Ghost również polega na ukrywaniu się w cieniu, lecz w tym przypadku działamy tuż pod nosem wrogów, przesłuchujemy ich i niepostrzeżenie likwidujemy. Jeśli jesteście jednak fanami Johna Rambo, pozostaje wam ścieżka Warrior – tutaj krew leje się w otwartej walce.

Oprócz wspomnianych stylów zabawy zobaczy w poniższym materiale korzystanie z drona, dzięki któremu poznamy pozycje wrogich jednostek i oznaczymy je na mapie.

Przypominamy, że gra Sniper: Ghost Warrior 3 zostanie wydana dopiero 27 stycznia 2017 roku jednocześnie na PCPlayStation 4 oraz Xboksa One. Wcześniej była mowa o premierze latem tego roku, lecz została ona przesunięta, by produkt został dopracowany w każdym detalu.

Sniper: Ghost Warrior 3 – pojazdy, drony i zmienna pogoda na nowych screenach

Deweloperzy z CI Games stawiają na duże mapy w Sniper: Ghost Warrior 3, które będziemy mogli przemierzać również w pojazdach. Na otwartej przestrzeni wystawiamy się co prawda na odstrzał, lecz kosztem takiego ryzyka będziemy mogli bardzo szybko się przemieszczać. Na drogach spotkamy również obce patrole, które albo sprytnie ominiemy, albo wdamy się w otwartą wymianę ognia.

Gra zafunduje naszemu bohaterowi również zmienne warunki pogodowe oraz cykl dnia i nocy. To i wiele więcej możecie zobaczyć w galerii na świeżutkich screenach. Zaraz pod nią przypominamy również wcześniejszy zwiastun produkcji.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie