Abandoned PS5

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Chcecie gameplay z Abandoned? Na razie go nie dostaniecie

Holenderski deweloper Blue Box Game Studios cały czas wodzi graczy za nos w kwestii projektu Abandoned. Studio po raz kolejny przekłada prezentację gameplayu z produkcji.

Najpierw twórcy ogłaszali, że udostępnią zapis rozgrywki z horroru 22 czerwca. Następnie termin ten przesunięto na 25 czerwca – tylko po to, by teraz studio poinformowało, że pokaże gameplay dopiero w sierpniu.

Informację rzucił w eter CEO i dyrektor Blue Box Game Studios Hasan Kahraman. Przedstawiciel zespołu oznajmił na Twitterze, że zarówno gameplay, jak i aplikacja dedykowana grze pojawią się w internecie dopiero w sierpniu, bo aplikacja nie została jeszcze ukończona i może nie spełnić oczekiwań odbiorców.

Tytuł jest wciąż wielką niewiadomą. Spekuluje się, że jest to tajny projekt Hideo Kojimy – na przykład reboot anulowanego Silent Hills. W tym wypadku Holendrzy byliby jedynie przykrywką. Generalnie sprawa mocno nurtuje fanów horrorów. Prowadzą oni nawet w tym temacie wnikliwe śledztwo, o czym informowaliśmy niedawno na naszych łamach. Poszczególne poszlaki dotyczące pochodzenia projektu analizował nasz redaktor w krótkim artykule pod tym adresem.

W tytule od Blue Box Game Studios gracze wcielą się w postać Jasona Longfielda, który z niewiadomych przyczyn znajdzie się w samym środku ciemnego lasu. Bohater będzie musiał przede wszystkim przetrwać, a oprócz tego spróbuje dowiedzieć się, dlaczego się tam znalazł. Tytuł ma zaoferować ultrarealistyczną oprawę wizualną.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się