Już niedługo Future Games Show 2022. Pokaz ponad 40 gier, w tym zupełnie nowych pozycji

future games show 2022 logo
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Future Games Show powraca w 2022 roku. Pierwsza z pięciu konferencji odbędzie się już w marcu. Pierwsze informacje nastrajają pozytywnie.

Spokojnie, na wielkie wydarzenia nie będziemy musieli czekać aż do czerwca!

Future Games Show 2022 – data, rozkład, czego się spodziewać?

W tym roku powraca rozpoczęta w 2020 roku tradycja organizowania różnych konferencji gamingowych w ciągu paru miesięcy przed wakacjami i w ich trakcie. Future Games Show to inicjatywa, dzięki której gracze mogą liczyć na całe mnóstwo zapowiedzi i pokazów nowych materiałów z wyczekiwanych pozycji.

FGS powraca także i w 2022 roku i to w wielkim stylu. No, a przynajmniej tak zapowiada się to wydarzenie. Redakcja Gamesradar zapowiedziała pierwszy z pięciu pokazów. Ten odbędzie się już w marcu, a dokładnie – 24 marca 2022 roku.

Wiosenne wydarzenie ma być największym, jakie do tej pory udało się zorganizować. Organizatorzy zapowiedzieli pokazy ponad 40 gier, w tym 8 zupełnie nowych pozycji i „paru zaskakujących gości”. Raczej nie powinniśmy liczyć na cokolwiek kalibru Keanu Reevesa na E3. I tak trzymamy kciuki, iż faktycznie uda się nas czymś zaskoczyć.

Na ten moment nie podzielono się innymi szczegółami, ale zauważono, iż „warto patrzeć na wielkie premiery 2022 roku jako na wskazówki„. Hm… Czy faktycznie może oznaczać to pokazy tak wyczekiwanych tytułów, jak Starfield, Redfall czy Hogwarts Legacy? Nie wiem, ale się domyślam!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie