Microsoft może szykować spory pokaz z mnóstwem oczekiwanych gier

Perfect Dark - grafika
PC Xbox Series Xbox Series S

Co z kolejnymi grami od Microsoft? Jeff Grubb, dziennikarz z Gamesbeat, spekuluje, iż gigant z Redmond może rządzić na E3 2022. W planach m.in. pokaz Perfect Dark.

Ostatnio amerykańskie przedsiębiorstwo milczy w kwestii kolejnych premier.

Microsoft i wielki pokaz na E3 2022

Od premiery Forza Horizon 5 i Halo Infinite, MS milczy. I robi to jeszcze w nieco irytujący sposób, bo przecież na horyzoncie migocze mnóstwo świetnie zapowiadających się gier! Hellblade 2, Perfect Dark, Redfall czy Starfield to tylko parę z oczekiwanych przez fanów pozycji.

Jeff Grubb, na łamach niedawnego odcinka podcastu XboxEra postanowił wypowiedzieć się na temat przyszłych gier wydawcy. Jego zdaniem już niedługo możemy szykować się na sporo nowych konkretów, pokazów i, być może, dostaniemy nawet daty premier.

Perfect Dark może pojawić się w 2023, może nawet w 2024, ale myślę, że prawdopodobnie dostaniemy Avowed, najpewniej także i Perfect Dark. W tym momencie będą mieli prawie pięć pełnych lat rozwoju tych gier.

– głosi Jeff Grubb w podcaście

MS szykuje sporo nowych pozycji, ale o większości z nich praktycznie nic nie wiemy. Grubb wskazuje jednak, że na E3 2022 to właśnie Microsoft może nas zmiażdżyć swoimi pokazami. Co, swoją drogą, nie byłoby takie dziwne. W końcu jeszcze w tym roku powinniśmy spodziewać się m.in. Redfall czy Starfield, a o grach podejrzanie cicho.

Na pewno spędzą dużo czasu nad Starfield, prawdopodobnie spędzą dużo czasu nad Redfall i Forza Motorsport 8, ale potem będą mieli dużo miejsca, aby porozmawiać o tym, „gdzie będziemy w 2023 roku”, a gry, o których powiedzą, będą prawdopodobnie grami, które dostaniemy w 2023 roku. Spodziewam się, że dostaniemy wtedy gameplay z Perfect Dark i inne, tego typu rzeczy.

– wyjaśnia Grubb

Oczywiście E3 to niejedyna sposobność na zaprezentowanie nowych gier. To jednak na przełomie czerwca i lipca powinniśmy szykować się na sporo mniejszych lub większych ogłoszeń związanych z komputerową rozrywką.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie