Czego spodziewać się na Future Games Show 2022? Mamy pierwsze konkrety

Future Games Show 2022 logo (1)
PC PS4 PS5 Switch Xbox Series Xbox Series S XOne

Kolejna, letnia edycja Future Games Show 2022 odbędzie się już w tym miesiącu. Dostaliśmy pierwsze konkretny na temat rozpiski wydarzenia.

Zapowiada się potężnie!

Future Games Show 2022 – kiedy, czego się spodziewać i kogo zobaczymy

Jak pisaliśmy już wcześniej – 24 marca powraca olbrzymie wydarzenie stanowiące preludium do wszystkich letnich eventów związanych z grami wideo. FGS docelowo ma zapewnić nam dość sporo rozrywki. Powinniśmy spodziewać się ponad 40 gier, w tym ośmiu zupełnie nowych zapowiedzi!

Brzmi to ciekawie, ale co z tego, skoro nie do końca wiemy, o co dokładnie może chodzić? Właśnie podzielono się kolejnymi konkretami na temat całego eventu. Wiemy, że dostaniemy parę pewnych materiałów.

Twórcy Vampire: The Masquerade—Swansong  zaprezentują pierwszy gameplay z produkcji, natomiast wydawca Team17 przedstawi szereg nadchodzących pozycji. Intrygujący survival FPP Forever Skies również dostanie fragment z rozgrywki z komentarzem. Do tego zapowiedź od Frontier Foundry i nowa gra od twórców Golf Club: Wasteland!

Wiem, że powyższe zapowiada się na raczej wydarzenie nastawione na „indyki”, ale i tak spodziewam się jakiegoś hitu nieco większego kalibru. Być może nowe zwiastuny nadchodzących pozycji albo, co najlepsze, daty premier? Z pewnością byśmy nie pogardzili.

Wiemy ponadto, iż wydarzenie poprowadzi Ashly Burch, aktorka użyczająca głosu Aloy z serii Horizon. Partnerował jej będzie John Macmillan, czyli Varl z Horizon Forbidden West.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie