Wielki dzień dla fanów wyścigów w końcu nadszedł

Odpalamy silniki.

Microsoft, producent konsoli Xbox One, oraz Turn 10 Studios, producent gier z serii Forza, informują o dzisiejszej premierze gry Forza Motorsport 7 na konsole Xbox One i komputery PC z systemem Windows 10.

Forza Motorsport 7 to najnowsza odsłona wielokrotnie nagradzanej serii gier wyścigowych oraz najlepiej oceniona gra w swojej kategorii w tym roku, ze średnią ocen 9/10, wg. serwisu Metacritic (na dzień 3 października 2017 roku). Gra jest od dziś dostępna w sprzedaży w sklepach stacjonarnych w wersjach Standard oraz Ultimate Edition. Tytuł został również wydany w ramach programu Xbox Play Anywhere, w którym cyfrowe wydania gier dostępne są jenocześnie na konsolę Xbox One oraz system Windows 10, w ramach jednego produktu.

12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

Na konsoli Xbox One X gra dostarczy nam prawdziwą rozdzielczość 4K przy prędkości 60 kl./s i w technologii HDR. Zbierz w swojej kolekcji ponad 700 samochodów, w tym największy wybór Porsche, Lamborghini i Ferrari, podziwiaj je z każdego ujęcia w trybie Forzavista i opanuj jazdę w ponad 30 słynnych lokacjach, w których warunki pogodowe zmieniają się dynamicznie za każdym razem, gdy się ścigasz.

Intensywny deszcz, powiększające się kałuże i ograniczona widoczność sprawiają, że wyścig staje się testem na odwagę i poziom umiejętności kierowcy. Forza Motorsport 7, z nowymi ligami, ulepszonymi trybami oglądania, integracją z usługą Mixer i czołowymi partnerami jak Porsche, jest według Microsoftu najlepszą grą wyścigową, zarówno dla graczy, jak i oglądających. Spersonalizuj swój wygląd, korzystając z olbrzymiej kolekcji wyposażenia kierowców, gdzie setki opcji obejmują dekady historii wyścigów i popkultury. Bezpłatna wersja demonstracyjna gry na konsole Xbox One i komputery PC z Windows 10 jest dostępna do pobrania w Sklepie Microsoft.

Źródło: Microsoft, opracowanie własne

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.