Starszy pan grający w Forza Motorsport 7

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Zobacz, jak 93-latek radzi sobie w Forza Motorsport 7 [WIDEO]

Pewien starszy, 93-letni pan z Japonii jest wielkim miłośnikiem motoryzacji. Wnuk postanowił wkręcić go w rozgrywkę w Forza Motorsport 7.

Serwis Kotaku podzielił się z czytelnikami bardzo ciekawą historią z kraju kwitnącej wiśni. Pewien 93-letni Japończyk spędził praktycznie całe życie za kółkiem. W swoim życiu był między innymi taksówkarzem i kierowcą śmieciarki. Innymi słowy – z samochodami spędził dosłownie wiele dekad i jest przy okazji wielkim fanem motoryzacji. Jego pasja zaprowadziła go za kierownicę wielu kultowych, japońskich samochodów, jak chociażby Mazda Savanna RX7.

Z wiekiem jednak coraz ciężej prowadzić standardowe auto, a co dopiero wyścigową Mazdę. Żyjemy jednak w czasach, gdzie gry wideo potrafią w pewien sposób zastąpić inne rozrywki. Wnuk 93-latka najwyraźniej postanowił sprawić mu przyzwoity sprzęt do grania, kopię Forza Motorsport 7 i odpowiednie stanowisko.

Staruszek ewidentnie wciągnął się w wirtualne wyścigi i trzeba przyznać, że radzi sobie całkiem nieźle. Jego wirtualne zmagania możemy obejrzeć na YouTube.

Jak widać, w tym przypadku wiek to tylko liczba i jeśli komuś wyjątkowo zależy na pielęgnowaniu swojej pasji, wszystko da się zrobić.

Przy okazji przypomnę, że to nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia taka historia. Jeśli macie ochotę, sprawdźcie historię pewnej starszej pani, która straciła swojego Game Boya, a Nintendo ruszyło z pomocą.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się