Zobacz, jak 93-latek radzi sobie w Forza Motorsport 7 [WIDEO]

Starszy pan grający w Forza Motorsport 7
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Pewien starszy, 93-letni pan z Japonii jest wielkim miłośnikiem motoryzacji. Wnuk postanowił wkręcić go w rozgrywkę w Forza Motorsport 7.

Serwis Kotaku podzielił się z czytelnikami bardzo ciekawą historią z kraju kwitnącej wiśni. Pewien 93-letni Japończyk spędził praktycznie całe życie za kółkiem. W swoim życiu był między innymi taksówkarzem i kierowcą śmieciarki. Innymi słowy – z samochodami spędził dosłownie wiele dekad i jest przy okazji wielkim fanem motoryzacji. Jego pasja zaprowadziła go za kierownicę wielu kultowych, japońskich samochodów, jak chociażby Mazda Savanna RX7.

Z wiekiem jednak coraz ciężej prowadzić standardowe auto, a co dopiero wyścigową Mazdę. Żyjemy jednak w czasach, gdzie gry wideo potrafią w pewien sposób zastąpić inne rozrywki. Wnuk 93-latka najwyraźniej postanowił sprawić mu przyzwoity sprzęt do grania, kopię Forza Motorsport 7 i odpowiednie stanowisko.

Staruszek ewidentnie wciągnął się w wirtualne wyścigi i trzeba przyznać, że radzi sobie całkiem nieźle. Jego wirtualne zmagania możemy obejrzeć na YouTube.

Jak widać, w tym przypadku wiek to tylko liczba i jeśli komuś wyjątkowo zależy na pielęgnowaniu swojej pasji, wszystko da się zrobić.

Przy okazji przypomnę, że to nie pierwsza i z pewnością nie ostatnia taka historia. Jeśli macie ochotę, sprawdźcie historię pewnej starszej pani, która straciła swojego Game Boya, a Nintendo ruszyło z pomocą.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie