Pięcioletnia gra wygląda jak najnowsza premiera na PlayStation

Forza Motorsport 7 vs Gran Turismo 7 - Nissan GT-R
PS4 PS5

Dziś premiera Gran Turismo 7 – najnowszej produkcji Polyphony Digital, na którą czekała masa posiadaczy konsol PlayStation. Zobaczcie szczegółowe porównanie obu gier.

Co warto zaznaczyć na wstępie, Forza Motorsport 7 skończy w tym roku 5 lat. Zobaczcie na poniższym zestawieniu, jak dobrze wygląda gra od Turn 10 Studios w porównaniu z dziś debiutującym GT7.

Szczerze mówiąc, FM7 w te 5 lat zestarzało się bardzo dobrze i wcale wielce nie odstaje od Gran Turismo 7. Sądząc jednak po opiniach graczy z komentarzy, nie liczy się dla nich w większości przypadków jakość wodotrysków graficznych, a responsywność sterowania oraz przyjemność z samej jazdy. To jest już akurat kwestia sporna, która z wymienionych produkcji oferuje lepsze wrażenia w wymienionych sprawach.

Warto też zwrócić uwagę na to, jak prezentuje się sam Nissan GT-R. Auto pomijając kilka szczegółów wygląda praktycznie identycznie. Najbardziej zauważalne są różnice przy kokpitach obu samochodów, jednakże poziom odwzorowania detali robi wrażenie zarówno w GT7 jak i w FM7.

Mieliście okazję już zagrać w Gran Turismo 7? A może wolicie poczekać na więcej opinii graczy? Zachęcam zapoznać się z naszą recenzją gry, którą znajdziecie w tym miejscu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie