Forza Horizon 3

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Forza Horizon 4 już oficjalnie. Wiadomo, kiedy prezentacja gry!

Na początku roku mieliśmy mały przeciek zwiastujący tegoroczne nadejście Forza Horizon 4. Dzisiaj dowiedzieliśmy się, kiedy na pewno wyścigi zostaną oficjalnie przedstawione światu.

Zapowiedź Forza Horizon 4 będzie miała miejsce podczas targów E3 2018 – wynika z wypowiedzi Fernandy Delgado, która sprawuje funkcję szefowej portugalskiego i hiszpańskiego oddziału Xbox.

Podczas rozmowy z serwisem Gamereactor zaznaczyła ona, że jest wiele spekulacji na temat miejsca akcji Forza Horizon 4. Wszystko ujawnimy w swoim czasie, podczas E3.

Czekamy zatem na prezentację Forza Horizon 4, a co do wspomnianych spekulacji, fani serii stawiają tym razem na Norwegię lub jeden z krajów azjatyckich. Wy jakich klimatów oczekujecie w nowej odsłonie serii?

Gry w Biedronce – pełna lista i ceny. PC, PS4, Xbox One, PS3 i Xbox 360

Przypominamy, że pierwsze przecieki o Forza Horizon 4 pochodzą ze stycznia tego roku, kiedy to brazylijska organizacja odpowiedzialna za klasyfikację wiekową gier, dodała na swojej stronie nowy tytuł. Mowa o Forza Horizon 4 na Xbox One oraz PC. Według organizacji, gra powinna się pojawić w tym roku, co nas szczególnie nie dziwi jeśli spojrzymy na dotychczasowy kalendarz wydawniczy marki Forza.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 59 reviews)
Excellent44%
Very good3%
Average2%
Poor2%
Terrible49%