Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

1 komentarz

Forza Horizon 4 być może spodoba się miłośnikom filmu Tokyo Drift. Sprawdź dlaczego!

Dzieli nas jeszcze kilka tygodni od E3 2018, a tym samym od większej, oficjalnej zapowiedzi gry Forza Horizon 4. Jednak niecierpliwi fani znów zdołali wygrzebać nowe informacje, które rzekomo dotyczyć będą nowych wyścigów. Przeciek pokazuje, jak bardzo FH4 może trącić Tokyo Driftem.

Forza Horizon 4 w Hong Kongu?

Jak wiele dobrych rzeczy, tak i tym razem plotka o settingu nowej Forzy swoją podróż zaczęła od Reddita. Na forum pojawiło się 5 grafik, opatrzonych opisem Concept Art oraz podpisem Forza Horizon 4. Forumowicze szybko przyjęli więc, że kolejna produkcja będzie zrealizowana na ulicach Hong Kongu, mimo że dotąd padały już informacje o Wielkiej Brytanii czy Brazylii.

12 premier gier na obecny tydzień. Będzie co robić!

Forza Horizon 4 – grafiki koncepcyjne

Zgodnie z serwisem GamingBolt, grafikami z domniemanego Forza Horizon 4 miał zajmować się zespół z Leading Light Design, który to specjalizuje się w tworzeniu koncepcji i projektów produkcyjnych dla telewizji, multimediów cyfrowych oraz gier wideo. Na prawdziwości concept artów nie ma co jednak opierać się w stu procentach. Na Reddicie znaleźli się już wierni fani serii, którzy dostrzegli na screenach logotypy przypominające te ze starszych odsłon serii. Istnieje więc szansa, że nie są to nowe grafiki koncepcyjne, a stare – niewykorzystane.

Forza Horizon 4 – galeria concept artów

Forza Horizon 4 – co już wiemy?

W skrócie – niewiele. Pewnym wydaje się tylko data zapowiedzi podczas tegorocznego E3. Seria zaczęła się w 2012 roku i Microsoft nie daje fanom gry powodów do narzekań – produkcje pojawiają się cyklicznie, rok w rok. Jeśli chodzi o czwartą odsłonę, to prawdopodobnie po raz kolejny będzie bazować na otwartym świecie, a konkretne miesiące, w których możemy spodziewać się gry, przewiduje się na wrzesień/październik 2018. Dotąd spodziewano się już wielu miejsc, w których pościągamy się w nadchodzącej odsłonie, jednak prym w plotkach wiodła Wielka Brytania, Brazylia czy Norwegia. Trzeba jednak przyznać, że niejednokrotnie słyszeliśmy plotki o krajach azjatyckich. Czyżby więc concept arty miały okazać się prawdziwe? Przekonamy się już niebawem.

Przypominamy, że pierwsze przecieki o Forza Horizon 4 pochodzą ze stycznia tego roku, kiedy to brazylijska organizacja odpowiedzialna za klasyfikację wiekową gier, dodała na swojej stronie nowy tytuł. Mowa o Forza Horizon 4 na Xbox One oraz PC. Według organizacji, gra powinna się pojawić w tym roku, co nas szczególnie nie dziwi jeśli spojrzymy na dotychczasowy kalendarz wydawniczy marki Forza.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%