Forza Horizon 3 – tak wygląda gameplay na Xbox One S

Forza Horizon 3 – tak wygląda gameplay na Xbox One S
Filmiki z gier Gamescom 2016 Newsy Polecamy Targi Gamescom XOne

Forza Horizon 3 zadebiutuje 27 września tego roku w wersji na konsole Xbox One oraz komputery PC. Serwis DualShockers miał przyjemność pograć w wersję demo na targach w Kolonii. Gra została odpalona na nowej wersji konsoli Microsoftu, czyli modelu Xbox One S. Jak nadchodzące wyścigi prezentują się w akcji? Oglądajcie poniższy filmik!

Forza Horizon 3 zaoferuje nam łącznie ponad 350 samochodów, z czego 150 pojazdów już poznaliśmy. Listę znajdziecie w jednym z naszych poprzednich newsów. Akcja gry przeniesie nas na teren Australii, gdzie dostaniemy dwa razy większa mapę niż w poprzedniej odsłonie gry.

Nadchodząca część będzie również najbardziej społecznościowa z całej trójki. Gracze będą mogli tworzyć i udostępniać w sieci własne eventy, zapraszać do zabawy inne osoby w dowolnej chwili czy przejść kampanię w trybie kooperacji. Możliwa będzie również rozgrywka międzyplatformowa, czyli gracze pecetowi zmierzą się z kierowcami konsolowymi.

Forza Horizon 3 w 4K na PC – tak się prezentuje

Redakcja serwisu IGN opublikowała właśnie kilkuminutowy gameplay z rozgrywki w Forza Horizon 3. Możecie na nim zobaczyć rywalizację buggy w świetnej jakości 4K. Nagranie zostało zapisane na PC i z pewnością warto się jemu przyjrzeć.

Forza Horizon 3 będziecie mogli kupić na Xboksa One i odpalić również na komputerze z Windowsem 10. To nowa strategia Microsoftu, która polega na tym, że wydając pieniądze na jedną grę, możecie ją mieć na dwóch platformach. Swoją drogą ciekawe, jakim powodzeniem będzie się cieszyć tego rodzaju rozwiązanie. Jak sądzicie?

Nowe DLC do Forza Motorsport 6 i zapowiedź dodatku do Forza Horizon 3

Na początku sierpnia Turn 10 Studios przedstawiło najnowszy pakiet samochodów do Forza Motorsport 6. Znajdziemy w nim kilka naprawdę szybkich pojazdów, o czym przekonacie się oglądając poniższy zwiastun. Dodatek został nazwany Summer Car Pack i jest już dostępny do kupienia w Xbox Store. Cena to niecałe 7 dolarów, czyli około 27 zł.

Jakie konkretnie fury dostajemy za taką kasę?

  • 2016 Cadillac CTS-V Sedan
  • 2000 BMW 323ti Sport
  • 1979 Datsun #33 Bob Sharp Racing 280ZX Turbo
  • 1964 Ferrari F-158 F1
  • 1964 Watson #1 Sheraton-Thompson Special Roadster
  • 2016 Abarth 695 Biposto
  • 1991 Nissan #23 Nissan R91CP

Nowym trailerem powinny zainteresować się jednak nie tylko osoby, które grają w Forza Motorsport 6. Pod koniec filmiku możecie zobaczyć, że jedno z nowych aut pojawi się również w nadchodzącej Forza Horizon 3, która zadebiutuje 27 września tego roku na PC oraz konsoli Xbox One. O jaki samochód chodzi? Odpalajcie trailer i przekonajcie się sami!

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie