Forza Horizon 3 – DLC zawierające śnieżne trasy już wkrótce, a teraz 7 nowych samochodów!

Forza Horizon 3 – DLC zawierające śnieżne trasy już wkrótce, a teraz 7 nowych samochodów!
Filmiki z gier Newsy PC XOne

Playground Games pracuje nad nową zawartością.

Dobre wieści dla osób, które zagrywają się w Forza Horizon 3. Deweloperzy pokazali pierwszą grafikę zapowiadającą nowy dodatek, który powinien pojawić się na rynku do końca tego roku i będzie do nabycia osobno lub do pobrania bez dodatkowych opłat w ramach Przepustki Sezonowej. Nic o nim właściwie nie wiadomo poza jednym – będzie śnieg! Możliwe zatem, że nowe trasy przeniosą się poza Australię, choć i na tym kontynencie można znaleźć regiony, w których pojawia się biały puch.

Już teraz możemy natomiast sięgnąć po dodatek do Forza Horizon 3 zawierający siedem nowych samochodów. DLC kosztuje 27,59 zł i jak czytamy w jego opisie: Pakiet Samochodów Alpinestars dla Forza Motorsport 6 zawiera 7 samochodów do zebrania, prowadzenia i modyfikacji, m.in.: 1990 Mercury #15 Whistler Radar Cougar XR-7, 1967 Sunbeam Tiger oraz 2015 Ford #02 Riley Daytona Prototype. Po zakupie pakietu, każdy samochód zostaje jednorazowo i bezpłatnie dodany do twojego garażu Forza Motorsport 6, bez dodatkowych kosztów.

Poniżej wrzucamy śnieżną grafikę, screeny z nowymi furami oraz trailer DLC Alpinestars:

Forza Horizon 3 – PC vs Xbox One. Na komputerach ładniej, ale o ile?

Tytuł został bardzo wysoko oceniony przez recenzentów, którzy chwalili produkcję za naprawdę niezłą grafikę. Jak można się spodziewać, pecetowy port wygląda lepiej od konsolowej wersji, lecz jakie konkretnie różnice można zaobserwować?

Wszystko przedstawia porównanie grafiki, które zostało przygotowane przez ekipę CandylandForza Horizon 3 na PC to lepszy wygląd wody, więcej tekstur w tle, ładniejsze cienie na ulicy czy w odbiciach samochodów oraz większa odległość rysowania obiektów.

Zatem różnice są, lecz prawdę mówiąc podczas wyścigów i tak większość graczy ich nie dostrzeże. Konsolowa edycja Forza Horizon 3 wygląda bowiem naprawdę przepięknie. Wersja PC wyścigów zyskuje jednak znacznie pod względem płynności. Xbox One oferuje 30 klatek na sekundę, podczas gdy na blaszakach spokojnie możemy śmigać w 60 fps-ach.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie