Fortnite sezon 11 – Rozdział 2. Łodzie na nowej mapie. Pierwszy obrazek

Epic Games spektakularnie zakończyło 10 sezon w Fortnite i dużo wskazuje na to, że zamiast 11 sezonu zobaczymy zupełnie coś innego. Przeciek wskazuje na Fortnite Rozdział 2.

Ostatnie kilka godzin wstrząsnęło światem Fortnite, choć jeśli mamy być dokładni – najpierw porządnie wstrząsnęło, a następnie cała mapa została pochłonięta przez czarną dziurę. Obecnie gra jest nieaktywna, media społecznościowe gry milczą, a na oficjalnej stronie widzimy transmisję na żywo, gdzie na razie widnieje pustka i czarna dziura. Co znajduje się po drugiej stronie? Prawdopodobnie nie Fortnite sezon 11, tylko Fortnite Rozdział 2.

Fortnite Rozdział 2 – coś więcej niż nowy sezon

Na stronie Fortnite we włoskim Apple Store pojawiła się grafika, którą możecie zobaczyć poniżej (dzięki Gamepur). Sugeruje ona, że Epic Games szykuje coś grubszego niż zmiana sezonu na kolejny. Na Reddit pojawił się również filmik dla osób, które sądzą, że obrazek jest fałszywką:

Fortnite Rozdział 2

Fortnite Rozdział 2 – bo taka nazwę widzimy na obrazku – ma wprowadzić nową mapę do gry (lub porządnie przebudować obecną?). Deweloper planuje lokację poprzecinaną szlakami wodnymi, na których można dostrzec łodzie – nowy środek transportu. Bohaterowie stojący z przodu wydają się być przerobionymi modelami obecnych postaci z gry, oczywiście ze świeżymi skórkami.

Poza przedstawionym obrazem nie mamy zbyt wielu szczegółów na temat tego, jaka przyszłość czeka Fortnite. Gra nie zmieni się diametralnie, ponieważ obecna formuła sprawdziła się i wielkim ryzykiem będzie wywracać wszystko do góry nogami. Epic Games musi jednak iść do przodu, by utrzymywać zainteresowanie społeczności.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: