Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fortnite Sezon 3 wystartował. Nowości i battle pass

Dzisiaj w Fortnite rozpoczął się 3 sezon rozgrywek. Epic Games przygotowało również nową przepustkę bojową. Oto zwiastun i szczegóły.

Fortnite Sezon 3 – co nowego?

Do Fortnite trafiła właśnie aktualizacja Wodowanie, która oficjalnie rozpoczęła 3 sezon w grze. Ten nawiązuje do filmu Aquaman i wprowadza m.in. tytułowego superbohatera.

Duże zmiany zobaczymy na mapie Fortnite. Część wyspy została zalana, w wyniku czego potworzyło się sporo wysepek. W wodzie pojawiły się natomiast rekiny, które są nie tylko zagrożeniem, ale i… środkiem transportu. Wystarczy podczepić się do drapieżnika wędką i jazda!

Epic Games Zapowiada, że poziom wody na mapie będzie się powoli obniżał, dając nam dostęp do nowych skrótów i ciekawostek.

Fortnite Sezon 3 – battle pass

Skoro nowy sezon, to i nowy karnet bojowy. Ten pozwala odblokować wiele nagród oraz postaci – zespół drifterów, w którym znajduje się Aquaman z twarzą inspirowaną aktorem Jasonem Momoa. Ponadto przepustka obejmuje funkcję Budujsolka, dzięki której stworzymy własny parasol.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się