Fortnite Sezon 3 i przeciek z PS Store. Przeniesiemy się pod wodę?

Już w przyszłym tygodniu rusza Fortnite Sezon 3 i jesteśmy pewni, że zmiany na mapie będą związane z wodą. Tylko jak daleko to zajdzie, czy raczej – zaleje?

Pod koniec maja Epic Games informowało o przełożeniu nowych atrakcji w swojej grze. Obecnie stoi na tym, że Fortnite Sezon 3 rozpocznie się 11 czerwca, chociaż patrząc na odwoływanie różnych pokazów i imprez przez zamieszki w Stanach Zjednoczonych, w sumie nie wiadomo, czy nie będzie kolejnej obsuwy. Co ciekawe, już teraz pojawił się przeciek odnośnie nowego sezonu Fortnite, a jego źródłem jest PS Store.

Fortnite Sezon 3 – mapa pod wodą?

Wczoraj w PlayStation Store pojawiła się grafika (obecnie niedostępna) przedstawiająca autobus unoszący się nad oceanem, z niewielką pustynną wyspą w tle. Możecie zobaczyć obrazek poniżej.

Fortnite sezon 3 – czeka nas powódź?

Grafice nie towarzyszyły żadne szczegóły, lecz potwierdza ona teorię, że kolejna duża aktualizacja Fortnite dokona związanych z wodą zmian na mapie. Prawdę mówiąc, wyspa już zaczyna nasiąkać, a gracze widzą od dłuższego czasu kałuże w różnych zakątkach mapy.

Czy będzie całkowite zatopienie mapy Fortnite? Tego niestety nie wiadomo, ale Epic Games szykuje nowe animacje związane z pływaniem, które już zostały odkryte przez graczy.

Trzeba przyznać, że zatopienie choćby części świata gry może być niezłym pomysłem na odświeżenie tytułu i mały powiew świeżości. Chcielibyście ponurkować?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: