Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Fortnite Sezon 3 – premiera przesunięta. Jest nowa data

Epic Games nie odpali nowego sezonu swojej strzelanki w terminie. Fortnite Sezon 3 musi poczekać niecały tydzień dłużej.

Zamieszki w Stanach Zjednoczonych ponownie wpływają na branżę gier. Już nawet nie będę wymieniał, co dotychczas odwołano po tym, jak białoskóry policjant zabił czarnoskórego mężczyznę, dodając, że do tego grona dołącza przesunięty Fortnite Sezon 3.

Fortnite Sezon 3 – data rozpoczęcia – kiedy start?

Epic Games informuje, że nowy sezon Fortnite rozpocznie się 17 czerwca, a nie jak wcześniej planowano, czyli 11 czerwca. Zatem niecały tydzień dłużej pożyjemy w obecnym sezonie drugim, skacząc po kałużach.

Twórcy wspominają o trudnych czasach po wydarzeniach w USA, dodając:

Nasz zespół nie może doczekać się, aby popchnąć Fortnite do przodu, lecz musimy znaleźć równowagę między chęcią przeprowadzenia premiery Sezonu 3, a zapewnieniem naszemu zespołowi przerwy, która pozwoli jego członkom skoncentrować się na sobie, swoich rodzinach oraz społecznościach.

Deweloper informuje też, że wydarzenie na żywo Urządzenie zostanie również opóźnione, do poniedziałku 15 czerwca.

Wspomniałem o kałużach… te zwiastują nadchodzące zmiany na mapie w sezonie 3 Fortnite. Niedawno w PlayStation Store pojawiła się grafika (obecnie niedostępna) przedstawiająca autobus unoszący się nad oceanem, z niewielką pustynną wyspą w tle. Ponadto fani odkryli animacje pływania i sprzęt do nurkowania. Czyżby świat Fornite czekał kolejny kataklizm?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się