Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

For Honor z dużymi zmianami 6 sierpnia, a teraz gramy za darmo

Darmowy weekend z For Honor już trwa, a Ubisoft zapowiada kolejne zmiany w systemie walki, by gra stała się jeszcze bardziej dynamiczna.

Już teraz możecie wskoczyć do gry – For Honor sprawdzamy za darmo na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One do 27 lipca o 22:01 czasu polskiego. Chętni niech wskakują pod ten adres, gdzie wybieramy platformę i postępujemy dalej zgodnie ze wskazówkami.

Jednocześnie Ubisoft zapowiada wielkie zmiany w grze, które pojawią się na serwerach wraz z aktualizacją zaplanowaną na 6 sierpnia. Deweloper wprowadzi je po testach przeprowadzonych na tzw. terenie doświadczalnym. Na podstawie opinii społeczności postanowiono, że walka stanie się bardziej ofensywna:

 • Nowy system sprawia, że wszelkie ruchy wyglądają w sieci na szybsze:
  • Zlikwidowaliśmy różnice w wizualnej różnicy prędkości ruchów przeciwników związanej z czasem wydawania komend.
  • Sprawia to, że dla wszystkich ruchów bitewnych pierwsze 100 ms animacji/interfejsu jest w sieci pomijane (czy to poprzez opóźnienie, czy buforowanie).
  • W rezultacie zmyłki wyglądają bardziej wiarygodnie.
 • Kary do kondycji zostały zlikwidowane.
 • Zmodyfikowaliśmy obrażenia (proces został powtórzony w 2. tygodniu).
 • Znormalizowaliśmy czas odzyskiwania postawy dla słabych ataków i silnych ataków kończących.
 • Ataki strefowe stały się wygodniejsze w wykonywaniu.

Nasz zespół nie może się już doczekać, aż zmiany te ujrzą światło dzienne. Jesteśmy pewni, że uczynią one For Honor lepszą, bardziej dynamiczną grą, która będzie przynosić więcej radości zarówno samym użytkownikom, jak i widzom, zwłaszcza w rozgrywkach rywalizacyjnych – zaznacza Ubisoft.

Wymienione powyżej zmiany to jednak nie wszystko, co szykują twórcy For Honor. Kolejne szczegóły mamy poznać bliżej premiery aktualizacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się