Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

For Honor z darmowym weekendem na wszystkich platformach

Tę produkcję większość graczy zapewne już posiada, jednak na pewno jest jeszcze ktoś, komu nie udało się jej złowić. Te osoby mają okazję zagrać w For Honor podczas nadchodzącego darmowego weekendu.

Tytuł wypróbujemy od jutra – od godziny 15:00 czasu polskiego – do 27 lipca 22:01 na PC, PS4 i Xboksie One. Pliki można pobierać już teraz (poza wersją na Xboksa). Wystarczy wejść tutaj, wybrać odpowiednią platformę i postępować zgodnie z poleceniami.

Oczywiście jak to zazwyczaj bywa w podobnych przypadkach, jeśli gra Ubisoftu przypadnie nam do gustu i zdecydujemy się ją nabyć, wszelki postęp osiągnięty w czasie darmowego weekendu zostanie zachowany. W podanym wyżej czasie ma trwać promocja na For Honor – tytuł nabędziemy z 80-procentowym rabatem.

For Honor to gra akcji osadzona w realiach średniowiecza, w której tworzymy wojownika, wybierając spośród rycerzy, samurajów i wikingów i uczestniczymy w bitwach w trybie jedno- i wieloosobowym. Średnia ocen produkcji w serwisie Metacritic.com wynosi 76 procent.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się