For Honor na PS4 – porównanie grafiki E3 2015 vs wersja alpha z tego roku

For Honor na PS4 – porównanie grafiki E3 2015 vs wersja alpha z tego roku
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Spore różnice?

Wielu graczy zawiodło się na firmie Ubisoft po wydaniu przez nią Watch Dogs, które w ostatecznej wersji znacząco odbiegało jakością grafiki od tej, którą widzieliśmy we wcześniejszych materiałach promocyjnych. Jak będzie w przypadku nowego IP wydawcy, czyli nieźle zapowiadającego się For Honor?

Obecne, zamknięte testy alpha For Honor pozwalają niektórym graczom posmakować krwi na polu bitwy, wcielając się w Pogromcę, Orochi, Berserka oraz innych bohaterów władających bronią białą.

Wśród osób sprawdzających produkcję na PlayStation 4 znalazł się również YouTube’r posługujący się pseudonimem Cycu1, który postanowił wykorzystać okazję i przygotować porównanie grafiki pomiędzy obecną alphą a materiałem zaprezentowanym na zeszłorocznych targach E3 (po przyciskach nawigacyjnych wnioskujemy, że również była to wersja na PS4).

Możemy zatem spojrzeć, jak For Honor zmienił się przez ostatni rok – oglądajcie i piszcie, czy Ubisoft tym razem nie zawiódł Waszych oczekiwań! Cycu1 opublikował również na swoim kanale tutorial z alphy For Honor oraz kilka minut rozgrywki. Materiały wrzucamy zaraz pod porównaniem.

Na koniec przypominamy, że For Honor zadebiutuje 14 lutego przyszłego roku na komputerach PC oraz konsolach obecnej generacji: PlayStation 4 i Xbox One.

For Honor – jakie postacie podczas testów alpha?

Podczas sprawdzania gry dostaliśmy do wyboru nie tylko trzy postacie, które ogrywali wcześniejsi testerzy. Do wojowników Kensei, Warden i Raider dołączą tym razem Pogromca, Orochi oraz Berserk.

Pogromcy – to byli więźniowie na siłę wcieleni w szeregi armi. Dzisiaj to jednostki elitarne. Silnie opancerzeni, polegający na defensywnym stylu walki mającym najpierw osłabić wroga poprzez zredukowanie jego wytrzymałości a następnie dobicu wykończonych jednostek. Pnąc się w górę w hierarchii rycerskiej zyskali szacunek braci. Natomiast ich czyny na polu walki pozwoliły zdobyć im zaufanie całej armii.

Orochi – to cesarska jednostka Samurajów, której celem jest asasynacja. Pojawiają się na polu bitwy jak duchy, terroryzując i bezwzględnie likwidując wszystkich, którzy wejdą im w drogę. Lekko uzbrojeni, wykształceni w sztuce skradania i blefu rozprawiają się z wrogiem przy użyciu katany. Znają wiele sposobów na pozbycie się wroga – począwszy od rzucania nożami a skończywszy na zatrutym ostrzu.

Berserkowie – to pełni chaotyczni i brutalni Vikingowie walczący labrysami. Ich dzika miłość do walki przepełnia serca wrogów strachem. Berserkowie walczą niestrudzenie przełamując obronę wroga zanim ta zostanie właściwie zaplanowana. Nie dbają o własną obronę i kosztem własnego bezpieczeństwa próbują zgładzić jak największą liczbę wrogów.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun prezentujący każdego z wojowników, a pod nimi przypominamy filmiki dla pozostałej, wspomnianej już starszej trójki.

For Honor – frakcje, a w nich po cztery klasy postaci

Ubisoft publikuje kolejny materiał dotyczący For Honor, na którym producent tytułu opowiada o dostępnych w grze klasach postaci. Tych będzie cztery na każdą z trzech frakcji, zatem jak łatwo policzyć, czeka na nas tuzin bohaterów.

Pierwszą klasą będzie Vanguard – to taki średniak, z wyważonymi umiejętnościami dotyczącymi obrony oraz ataku. Druga klasa – Assassin – świetnie nada się do szybkich akcji, lecz gorzej poradzi sobie w obronie. Dalej mamy Heavy, czyli jak sama nazwa wskazuje, będzie to swego rodzaju czołg – wolny, lecz niezwykle silny i dobrze opancerzony. Na koniec Hybrid – ta klasa połączy w sobie cechy wszystkich poprzednich.

Warto zaznaczyć, że każdą postać będziemy mogli personalizować, wybierając m.in. jej płeć, kolor skóry czy uzbrojenie. Jak zaznaczają twórcy For Honor, wspomniane klasy będą się też różniły w zależności od frakcji, czyli Vanguard w odmianie samuraja będzie miał inne statystyki niż Vanguard będący wikingiem lub rycerzem.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie